Novinky v základní škole

Vážení rodiče, nastal nám nový školní rok a my vám chceme představit novinky, které čekají Vaše děti.

1. Zvětšili jsme prostory šaten pro školní děti. Žáci 1.-2. ročníku budou využívat původní šatnu, žáci 3.-5. ročníku mají nově šatnu v prostorách bývalé ředitelny.
  2. Obědy pro školní děti budou vydávány v nové MŠ, kde mají školáci jídelnu, šatnu a sociální zařízení jen pro sebe.
  3. Ve školní družině nastoupila nová paní vychovatelka T. Kotěšovcová. Při dostatečném množství přihlášených dětí (29 a více) budou opět otevřena 2 oddělení, v kterých budou dětem nabídnuty následující kroužky: Angličtina pro 1.-2. ročník, Němčina pro 4.-5. ročník ( min počet 7 dětí), Zahradnické tvoření pro všechny zájemce a Pohybové hry.
  4. Od 2.9.2024 bude funkční Školní pokladna (noví školáci dostanou informace během prvního týdne v září). Zde budete hradit pracovní sešity, výtvarné pomůcky, exkurze, výlety apod.). Učitelé již nebudou vybírat žádné peníze. Ve školní pokladně budete mít přehled o všech platbách, které jste uhradili a o zůstatku.